Baza wiedzy: video

Optymalizacja procesów a wpływ na aspekty środowiskowe w firmie

Optymalizacja procesów a wpływ na aspekty środowiskowe w firmie

/
Partnerem dzisiejszego odcinka jest EKOLOGUS - specjalistyczna firma ekspercko-doradczo-szkoleniowa. Podcast jest fragmentem webinaru organizowanego właśnie przez Ekologus. Więcej o ich działalności przeczytacie na stronie www.ekologus.pl
Podcast PDCA #5

BHP – czy można inaczej?

/
Dzisiaj naszym gościem jest Aleksandra Delijewska, właścicielka Delijewska Academy, która opowie o zupełnie innym spojrzeniu na szkolenia BHP.
Podcast PDCA #4

Pieczarki, czyli z wizytą w Bonduelle Polska

/
Tym razem gościem Marka Krasińskiego jest Aneta Grossy. W rozmowie są poruszone tematy związane ze specyfiką przetwórstwa pieczarek oraz z narzędziami lean w tak wąsko wyspecjalizowanym zakładzie. Dowiedzie się także jaką niezwykłą historię kariery zawodowej ma obecna HR Business Partner w Bonduelle Polska.
Podcast PDCA #3

Transformacja małej firmy rodzinnej

/
W trzecim odcinku podcastu PDCA naszym gościem jest Wiktoria Twardowska, która opowiada o transformacji małej, ale innowacyjnej firmy rodzinnej.
Podcast PDCA #2

Lean w ciężkim przemyśle stalowym

/
Drugi podcast PDCA to spotkanie z Tomaszem Adamczewskim, który od lat pracuje w przemyśle ciężkim. Prowadzący rozmowę - Marek Krasiński - zapyta o wyzwania branży stalowej...
Podcast PDCA #1

Czy procesy rozwojowe w firmie idą od góry?

/
W pierwszym podcaście PDCA Group gościmy Franciszka Koncura - właściciela Koncur Group. Marek Krasiński rozmawia z Franciszkiem na temat procesów rozwojowych w firmie.
szkolenia PDCA Group

Nasze szkolenia

/
Krótki materiał o naszych warsztatach, grach symulacyjnych i szkoleniach.
Gemba Workshops - szkolenia w fabrykach

Gemba Workshops – szkolenia w fabrykach

/
Krótki spot ze szkolenia w KORFF Isolmatic Sp. z o.o.
II Benchmark Tour Toyota

II Benchmark Tour Toyota – Dom TPS

/
Krótkie filmowe podsumowanie wyjazdu, który odbył się w dniach 16-17 maja 2022 roku.
Menedżerska Gra Symulacyjna PullProduction

PullProduction

/
Krótki materiał o naszej autorskiej Menedżerskiej Grze Symulacyjnej - PullProduction. W filmie zaprezentowana jest rozgrywka prowadzona w formie stacjonarnej, jednak tę grę możemy przeprowadzić także online.